Гарадскі Cавет дэпутатаў

Новополоцкий горисполком, горсовет депутатов

Графік прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі гарадскога Савета дэпутатаў 28-га склікання

Прозвішча, імя, імя па бацьку, месца працы, кантактны тэлефон

№ выбарчай акругі

Час і месца прыёму, тэлефон

Межы акругі

БУЕВІЧ Алег Генадзевіч

старшыня Наваполацкага гарадскога Савета дэпутатаў, тэл. 50-31-77; 50-31-99 – галоўны спецыяліст.

E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

13

2-, 4-ы аўторак месяца з 8.00 да 13.00 - гарвыканкам, вул.Маладзёжная, 74, каб. №204, тэл. 50-31-77;

3-я субота месяца з 9.00 да 12.00 - гарвыканкам, вул.Маладзёжная, 74, каб. № 204, тэл. 50-31-00.

вул.Маладзёжная, 117, 119, 121, 123, 127, 129а, 131, 133, 135, 135а;
вул.Я.Коласа, 10, 16.

БРЫКУН Сяргей Канстанцінавіч

намеснік дырэктара па ідэалогіі і агульных пытаннях завода «Палімір» адкрытага акцыянернага таварыства «Нафтан», тэл. 55-72-20.

1

2-я серада месяца з 15.00 да 17.00 – завод «Палімір» ААТ «Нафтан», будынак заводаўпраўлення, каб. №20, тэл.55-72-20;

3-я серада месяца з 16.00 да 18.00 - ЖЭС №2, вул.Маладзёжная,12, каб. №5, тэл. 58-86-50.

гарадская бальніца (насельніцтва, якое знаходзіцца на лячэнні ў стацыянары);
вул.Гайдара, 5а, 7, 9, 13, 15;
вул.Дзяржынскага, 8, 15, 17 к.1 , 2;
вул.1-я Лінія, 10.

ВАЛЫНЕЦ Ала Апалінараўна

дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №1 г.Наваполацка», тэл. 52-22-86.

2

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Наваполацка», вул.Маладзёжная, 9, каб. дырэктара, тэл. 52-22-86. вул.Маладзёжная, 1, 1а, 3, 5, 7 к.2; 11, 13;
вул. Паркавая, 2, 2а, 2б, 4, 6, 8, 10, 12;
вул.Дзвінская, вул.Шніткі.

ШАЛАК Аляксандр Мікалаевіч

дырэктар прыватнага ўнітарнага гандлёвага прадпрыемства «Гефестыён», тэл. 8 (029) 712-76-80.

3

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ДУА «Сярэдняя школа №1 г.Наваполацка», вул.Маладзёжная, 9, тэл. 52-22-86. вул.Маладзёжная, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
вул.Ктатарава, 6, 8, 10;
вул .6-я Лінія, 7-я Лінія;
вул.Дзяржынскага, 9, 11, 13;
вул.Паркавая, 14, 16.

ЯЛОВІК Аляксандр Пятровіч

генеральны дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства «Нафтазаводмантаж», тэл. 59-82-93 (прыёмная).

Дэпутат Віцебскага абласнога Савета дэпутатаў
(Заходняя выбарчая акруга №39)
Межы акругі:
частка г.Наваполацка ў межах вуліц: Шніткі, Дзвінскай, Гайдара, Дзяржынскага, 1-й, 6-й, 7-й Ліній, Слабадской, Ктатарава, Блахіна, дома № 1-23, Школьнай, Маладзёжнай, дамы № 1, 2-70 па цотным баку і дамы № 1-45 па няцотным баку, Паркавай, дамы № 2-24 па цотным баку, Нахімава, Левітана, Сурыкава, Рэпіна, Лермантава; завулка Будаўнікоў.

4

1-я серада месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №2, вул.Маладзёжная,12, каб. №5, тэл. 58-86-50 вул.Маладзёжная, 21, 27, 29;
вул.Ктатарава, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 27; вул.Слабадская, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 16;
вул.Блахіна, 1, 3;
вул.Школьная, 4;
хутар Шапiлаўка;
вул.Паркавая, 16а.

СЯМЁНЫЧАЎ Сяргей Алегавіч

першы намеснік старшыні Наваполакага гарадскога выканаўчага камітэта, тэл.: 50-31-32, 50-31-50 (прыёмная).

5

1-, 3-, 5-я серада
8.00-13.00;

2-я субота

10.00-12.00

па папярэднім запісе – гарвыканкам, вул.Маладзёжная, 74, каб. №304, тэл.: 50-31-32, 50-31-50 (прыёмная)

вул.Маладзёжная, 31, 33, 35, 37, 38, 44, 46, 54, 56, 58;
вул.Блахіна, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
вул.Паркавая, 18, 20;
вул.Школьная, 3а, 8, 10, 12, 16, 18.

ЕЎТУШЫК Сяргей Іванавіч

намеснік дырэктара па ідэалогіі, кадрах і сацыяльным развіцці адкрытага акцыянернага таварыства «Нафтан», тэл.: 59-41-55, 59-87-94 (прыёмная)

6

3-і аўторак месяца з 18.00 да 19.00 - ДК ААТ «Нафтан», вул.Маладзёжная, 76, каб. №1, тэл. 50-51-63 вул.Маладзёжная, 39, 41, 43, 45, 66, 68, 70;
вул.Школьная, 5, 20, 24, 26, 28;
вул.Блахіна, 17, 19 , 21, 23;
вул.Паркавая, 22, 24;
вул.Нахімава, Левітана, Сурыкава, Рэпіна, Лермантава;
зав.Будаўнікоў.

АРЭШКАВА Аксана Мікалаеўна

намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі «Ліцэй г.Наваполацка», тэл. 52-50-63.

7

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 – ДУА «Ліцэй г.Наваполацка», вул.Паркавая, 34, каб. №107; тэл. 5250-63. вул.Блахіна, 25, 25а;
вул.Юбілейная, 1, 3, 8;
вул.Маладзёжная, 45 к.1,2,3; 82, 84, 86, 88, 90, 92;
вул.Кірава, 4, 8.

ВАЛОЧНІК Святлана Віктараўна

старшыня прафкама студэнтаў пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі студэнтаў установы адукацыі «Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт», тэл. 50-58-32.

8

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - інтэрнат №1 УА «ПДУ», вул.Юбілейная, 11, каб. каменданта, тэл. 59-07-70. вул.Блахіна, 29;
вул.Юбілейная, 5, 11;
вул.Маладзёжная, 47, 49, 49б, 51, 53, 55, 57, 61, 94.

БУЛАЕВА Алена Міхайлаўна

загадчык дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад №11 г.Наваполацка», тэл. 57-18-34.

9

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 – ДУА «Яслі-сад №11 г.Наваполацка», вул.Маладзёжная, 63, каб. загадчыка, тэл. 57-18-34. вул.Калініна, 6, 8, 10, 16, 18, 20;
вул.Маладзёжная, 96, 98, 100, 102;
вул.Блахіна, 31, 43, 45, 47 , 49.

ЖЭБІН Алег Уладзіміравіч

намеснік генеральнага дырэктара (па хімічнай вытворчасці) - дырэктар завода «Палімір» адкрытага акцыянернага таварыства «Нафтан», тэл. 55-72-10 (прыёмная).

10

1-ы аўторак месяца з 17.00 да 18.00 – інтэрнат №2, вул.Паркавая,38, актавая зала; тэл. 55-72-10 – папярэдні запіс.

вул.Паркавая, 30, 32, 36, 38;
вул.Калініна, 2, 2а, 4;
вул.Маладзёжная, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75 , 79, 83, 85, 87.

ПАЛЯКОВА Наталля Рыгораўна

дырэктар камунальнага ўнітарнага прадпрыемства па аказанні паслуг «Гасцінічны комплекс «Наваполацк», тэл. 55-85-65.

Адрас сайта: Палякова.бел

E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

11

1-, 3-, 5-я серада месяца з 8.00 да 13.00 - прыёмная дырэктара КУП па аказанні паслуг «Гасцінічны комплекс «Наваполацк», вул.Я.Коласа, 48 (гасцініца «Нафтан»), тэл. 55-82-88;

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №3, вул.Я. Купалы, 4а, каб. №21, тэл. 53-61-10.

3-і чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №1, вул.Я.Коласа, 12а, каб. №1, тэл. 50-36-67.

вул.Я.Коласа, 4, 6, 8;
вул.Калініна, 1, 3, 5, 5а, 9.

МЯДЗВЕДСКІ Ігар Мікалаевіч

намеснік дырэктара адкрытага акцыянернага таварыства «Трэст Белсантэхмантаж №1», філіял «Наваполацкае мантажнае ўпраўленне», тэл. 8 (029) 616-78-79

12

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №1, вул.Я.Коласа, 12а, каб. №1, тэл. 50-36-67. вул.Маладзёжная, 89, 91, 95, 99, 101, 103, 105, 109, 111, 115.

БУЛАЕЎ Леанід Мікалаевіч

вядучы інжынер-тэхнолаг аддзела галоўнага механіка сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю «ЛЛК-Нафтан», тэл. 59-45-26.

E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

14

1-ы, 3-і чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №3, вул. Я. Купалы, 4а, каб. №21, тэл. 53-61-10. вул.Камсамольская, 3, 5, 7;
вул.Я.Купалы, 6, 8, 10, 12, 12а;
вул.Калініна, 7, 15, 17.

ГАЎРЫЛЕНКА Яўген Юр'евіч

дырэктар камунальнага інфармацыйна-кансультацыйнага ўнітарнага прадпрыемства «Наваполацкі цэнтр прадпрымальніцтва і нерухомасці», тэл.: 55-83-05; 55-83-04.

15

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №3, вул. Я.Купалы, 4а, каб. №21, тэл. 53-61-10. вул.Маладзёжная, 104, 104а, 106, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 128;
вул.Калініна, 11, 13;
вул.Я.Купалы, 1 , 1а, 3.

ЯЦКОЎСКІ Анатоль Веніямінавіч

дырэктар транспартнага ўнітарнага прадпрыемства «Белтэхнасэрвіс», тэл. 50-35-75.

16

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №3, вул.Я Купалы, 4а, каб. №21, тэл. 53-61-10;

апошні чацвер месяца з 11.00 да 14.00 - г.Наваполацк, прамзона Копцева, зав.Рыжскі, 4, офіс «Белтэхнасэрвісу», тэл. 50-35-75.

вул.Маладзёжная, 124, 126, 144;
вул.Дружбы, 6, 8, 10;
вул.Я.Купалы, 9, 11, 13, 14, 18, 20, 22 ;
вул.Камсамольская, 11, 13.

РАШЧЫНСКІ Іван Іванавіч

дырэктар філіяла «Аўтатранспартнае прадпрыемства №6 г.Наваполацка» адкрытага акцыянернага таварыства «Віцебскаблаўтатранс», тэл. 39-48-76.

17

2-і, 4-ы аўторак месяца з 8.00 да 17.00 – філіял «Аўтатранспартнае прадпрыемства №6 г.Наваполацка», вул.Прамысловая, 2, каб. №304, тэл. 39-48-76.

вул.Дружбы, 5, 9, 13, 17;
вул.Камсамольская, 15;
вул.Я.Купалы, 15, 24.

ПІВЕНЬ Дзмітрый Уладзіміравіч

Прарэктар установы адукацыі «Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт», тэл. 59-95-56, тэл. 8 (029) 711-39-26.

18

2-я серада месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №3, вул.Я.Купалы, 4а, каб. №21, тэл. 53-61-10. вул.Дружбы, 3;
вул.Маладзёжная, 134, 136, 138, 142, 146.

ЛАРЫН Аляксей Генадзевіч

дырэктар вытворчага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства «Наваполацкая спецаўтабаза», тэл. 51-93-97 (прыёмная).

Дэпутат Віцебскага абласнога Савета дэпутатаў
(Паркавая выбарчая акруга №41)
Межы акругі:
частка г.Наваполацка ў межах вуліц: Калініна, дамы № 7, 11-17 па няцотным баку, Камсамольскай, дамы № 3-15 па няцотным баку, Дружбы, дамы № 6-10 па цотным баку і дамы №№ 3-19 па няцотным баку, Я.Купалы, дамы №№6-24 па цотным баку і дамы № 1-15 па няцотным баку, Маладзёжным, дамы № 104-150 па цотным баку, Алімпійскім, Камсамольскім, дамы № 18, 22.

19

2-я серада месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №3, вул.Я Купалы, 4а, каб. №21, тэл. 53-61-10;

1-ы, 3-і панядзелак месяца з 8.00 да 12.00 – ВКУП «Наваполацкая спецаўтабаза», вул.Маладзёжная, 102А, каб. №318, тэл. 50-37-12.

вул.Маладзёжная, 140, 150;
вул.Дружбы, 19;
вул.Алімпійская, 3, 5, 9.

КАВАЛЕНКА Павел Васільевіч

прарэктар па выхаваўчай рабоце ўстановы адукацыі «Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт», тэл.50-57-02.

20

апошні аўторак месяца з 17.00 да 18.00 – інтэрнат №4 УА «ПДУ», вул.Камсамольская, 18, каб. загадчыка №104, тэл. 51-94-88. вул.Алімпійская, 2, 4, 6, 8, 10, 10а, 11;
вул.Камсамольская, 18, 22.

ІЛЬІН Андрэй Вячаслававіч

генеральны дырэктар спартыўнай установы «Хакейны клуб «Хімік», тэл. 50-65-27.

21

апошні чацвер месяца з 17.30 да 18.30 - ДУА «Сярэдняя школа №8 г.Наваполацка», вул.Дружбы,1, каб.№11, тэл. 51-05-47. вул.Я.Коласа, 18, 20, 20а, 22, 24;
вул.Маладзёжная, 137, 141.

ТАРАСІКАВА Аксана Сямёнаўна

дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Дзіцячая мастацкая школа імя І.Ф.Хруцкага г.Наваполацка», тэл. 52-98-81.

22

3-і чацвер месяца з 17.00 да 18.00 – ДУА «Дзіцячая мастацкая школа імя І.Ф.Хруцкага г.Наваполацка», вул.Маладзёжная, 77, каб. дырэктара, тэл. 52-98-81.

вул.Я.Коласа, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.

КНЯЗЮК Кацярына Мікалаеўна

намеснік галоўнага ўрача па медыцынскай экспертызе і рэабілітацыі ўстановы аховы здароўя «Наваполацкая цэнтральная гарадская бальніца», тэл. 58-01-43.

23

3-і панядзелак месяца з 17.00 да 18.00 - Паліклініка №4, праезд Завадскі, 30, каб. №409, тэл. 58-01-43. вул.Я.Коласа, 26;
вул.Маладзёжная, 145, 147, 153.

ЧАПКОЎСКІ Аляксей Пятровіч

кіраўнік дзяржаўнай установы «Цэнтр па забеспячэнні дзейнасці бюджэтных арганізацый г.Наваполацка», тэл. 50-32-75 (прыёмная).

24

1-ы чацвер месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №5, вул. Маладзёжная,173, каб. №5, тэл. 51-01-36. вул.Маладзёжная, 161 к.1,2; 163, 165, 167, 171 к.1;
вул.Я.Коласа, 54, 56, 58.

СУДНІК Людміла Аляксандраўна

намеснік загадчыка, радзільны дом установы аховы здароўя «Наваполацкая цэнтральная гарадская бальніца», тэл. 50-44-74.

25

апошні аўторак месяца з 17.00 да 18.00 - ДУА «Сярэдняя школа №12, г.Наваполацка», вул.Я Коласа, 60, каб. дырэктара №223, тэл. 52-04-15. вул.Я.Коласа, 62, 64, 66;
вул.Маладзёжная, 171 к.2,3; 173, 175, 177, 179;
вул.Цэнтральная, вул.Набярэжная.

ТРАПЕЗНІКАЎ Аляксандр Сяргеевіч

загадчык паліклінікі №4 установы аховы здароўя «Наваполацкая цэнтральная гарадская бальніца», тэл. 58-33-70 (прыёмная).

26

3-і панядзелак месяца з 16.00 да 17.00 – паліклініка №4, праезд Завадскі, 30, каб.404, тэл.58-33-70. вул.Яранько, 1, 2, 3, 11а, 11, 10, 13;
вул.Дзянісава, 2, 2а, 4, 6, 8, 14, 16;
вул.Нафтавікоў , 1б, 3, 7, 9, 13, 15.

ШЫПКІН Юрый Аляксандравіч

дырэктар філіяла «Лепельводаканал» УП «Віцебскаблводаканал», тэл. (8 02132) 6-52-52 (прыёмная).

27

1-ы панядзелак месяца з 16.00 да 17.00 – ВКУП «Наваполацкая спецаўтабаза», вул.Маладзёжная, 102а, каб.318, тэл. 50-37-12. вул.Маладзёжная, 181 к.1,2,3; 185, 187, 189, 191, 195, 201;
вул.Я.Коласа, 70, 72, 74.

ДЗЯГІЛЕЎ Дзмітрый Станіслававіч

намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік першага аддзела першага ўпраўлення Дэпартамента фінансавых расследаванняў Камітэта дзяржаўнага кантролю Рэспублікі Беларусь, тэл.: (8 017) 209-41-66.

28

апошняя субота месяца з 10.00 да 11.00 – ДУА «Сярэдняя школа №14 г.Наваполацка», вул.Я.Коласа, 68, настаўніцкая (каб. №202), тэл. 52-17-93.

вул.Маладзёжная, 199, 203, 203 к.1; 205, 207 к.1, 2, 3, 4; 209;
вул.Васілеўцы, 14, 16, 18, 20;
вул.Я.Коласа, 76а, 76, 78.

СТОМА Аляксандр Мікалаевіч

галоўны ўрач дзяржаўнай установы аховы здароўя «Полацкая цэнтральная гарадская бальніца», тэл.: 43-83-58,
46-23-11 (прыёмная).

Дэпутат Віцебскага абласнога Савета дэпутатаў
(Усходняя выбарчая акруга №43)
Межы акругі:
частка г.Наваполацка ў межах вуліц: Маладзёжнай, дом №181, корпус 1, 2, 3, дамы №185-245 па няцотным баку і дамы ад дома №158 і да канца па цотным баку, Я.Коласа, дамы №70-96, Траецкай, Сасноўкі, Залюхоўскай, Паліміраўскай, Дручанскай, Вялікай Вясёлкавай, Малой Вясёлкавай, Сонечнай, Прыбярэжнай, Вясенняй, Крынічнай, Надзеі, Ларынскай, Лугавой, Анегінскай, Палявой, Усходняй, Рачной.

29

2-я серада месяца з 17.00 да 18.00 - ЖЭС №5, вул. Маладзёжная,173, каб. №5, тэл. 51-01-36. вул.Маладзёжная, 158, 160;
вул.Васілеўцы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а.

Звяртацца да БУЕВІЧА Алега Генадзевіча, старшыні Наваполацкага гарадскога Савета дэпутатаў, тэл. 50-31-77; 50-31-99 – галоўны спецыяліст.

30

2-і, 4-ы аўторак месяца з 8.00 да 13.00 - гарвыканкам, вул.Маладзёжная, 74, каб. №204, тэл. 50-31-77.

вул.Маладзёжная, 166, 168, 174, 174 а, 174 к.1,2,3,4; 184;
вул.Васілеўцы, 9, 10, 11.

КАЛАНТАЙ Наталля Мікалаеўна

доктар-псіхіятр дзіцячы псіханеўралагічнага дыспансера ўстановы аховы здароўя «Наваполацкая цэнтральная гарадская бальніца», тэл. 50-96-77.

31

3-я серада месяца з 17.00 да 18.00 – ДУА «Сярэдняя школа №14 г.Наваполацка», вул.Я.Коласа, 68, настаўніцкая (каб. №202),
тэл. 52-17-93.
вул.Маладзёжная, 162, 164, 178, 180, 180 к.1,2; 186 к.1,2,3,4; 184а, 184б, 188 к.1,2,3.

ДУБРОЎСКІ Уладзімір Васільевіч

Тэл. 50-75-25.

32

2-і аўторак месяца з 17.00 да 18.00 – вул.Маладзёжная, 162 (памяшканне апорнага пункта аховы правапарадку №7), тэл. 52-58-05. вул.Маладзёжная, 211, 213, 215, 221, 225, 227, 229, 231, 233;
вул.Я.Коласа, 82, 82а, 84, 84а, 86, 92, 9 .

РАМАНОЎСКІ Мікалай Рамановіч

начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі Наваполацкага гарадскога выканаўчага камітэта, тэл. 50-39-50.

33

кожная серада месяца з 8.00 да 13.00 - гарвыканкам, вул.Маладзёжная, 74, каб. №313, тэл. 50-39-50;

2-і чацвер месяца з 17.30 да 19.00 - вул.Маладзёжная, 162 (памяшканне апорнага пункта аховы правапарадку №7), тэл. 52-58-05.

вул.Маладзёжная, 190 к.1,2,3,4; 235, 245;
вул.Генова, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16;
вул.Я.Коласа, 96;
вул.: Траецкая, Сасноўка, Залюхоўская , Паліміраўская, Дручанская, Вялікая Вясёлкавая, Малая Вясёлкавая, Сонечная, Прыбярэжная, Вясновая, Крынічная, Надзеі, Ларынская, Лугавая, Анегінская, Палявая, Усходняя, ​​Рачная, Крынічная, завулкі Атрадны, Крынічны.

БАЗЫЛЕНКА Святлана Алегаўна

загадчык дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад №10 г. Наваполацка», тэл. 57-34-73.

34

1-я серада кожнага месяца з 10.00 да 12.00, 3-я пятніца кожнага месяца з 16.00 да 18.00 - ДУА «Яслі-сад №10 г.Наваполацка», вул.Юбілейная, 9, каб. загадчыка, тэл. 57-34-73.

мкр-н Міжрэчча;
мкр-н Баравуха, вуліцы: Азёрная, Садовая, Набярэжная, Школьная, 2-я Школьная, Базарная, 2-я Лясная, Прывакзальная, Лясная, Чыгуначная, Кветкавая, Паркавая, Маргелава, Паштовы завулак, завулак Баравуха; вул.Армейская, 2, 10, 12, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 37.

ВАСІЛЕНКА Ірына Уладзіміраўна

дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Сярэдняя школа №15 г.Наваполацка», тэл. 51-44-38.

35

1-я серада месяца з 10.00 да 12.00, 1-я пятніца месяца з 16.00 да 18.00 - ДУА «Сярэдняя школа №15 г.Наваполацка», вул.Базарная, 7а, каб. №208, тэл. 51-44-38. мкр-н Баравуха, вул.Армейская, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 31, 32, 34, 35, 36, 40.

Графік прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі Віцебскага абласнога Савета дэпутатаў

Межы акругі

Прозвішча, імя, імя па бацьку, месца працы

Час і месца прыёму, тэлефон

Маладзёжная выбарчая акруга №40

Межы акругі:

частка г.Наваполацка ў межах: вуліц: Маладзёжнай, дома 45, корпус 1, 2, 3-135а па няцотным баку і дамы 82-102 па цотным баку, Блахіна, дамы 25-49 па няцотным баку, Кірава, дамы 4, 8, 5, Юбілейнай, дамы 1-11 па няцотным баку, Калініна, дамы 2-20 па цотным баку і дамы 1-5А, 9 па няцотным баку, Паркавай, дамы 30-38 па цотным баку, Я.Коласа, дамы 4-16 па цотным баку.

ДЗЯМІДАЎ Аляксандр Уладзіміравіч

Тэл. 59-82-57 – папярэдні запіс.

4-я серада месяца з 17.00 да 18.00 – Палац культуры ААТ «Нафтан», вул.Маладзёжная, 76, каб. №9, тэл. 53-29-04.

Дружбінская выбарчая акруга №42

Межы акругі:

частка г.Наваполацка ў межах: вуліц: Цэнтральнай, Набярэжнай, Я.Коласа, дамы 18-66 па цотным баку, Маладзёжнай, дамы 137-179 па няцотным баку, Нафтавікоў, дамы 16, 3, 7, 9, 13 , 15, Дзянісава, дамы 2, 2а, 4, 6, 8, 14, 16, Еранько, дамы 1, 2, 3, 10, 11а, 11, 13.

ФЯДОТАВА Кацярына Мікалаеўна

загадчык Цэнтра рамёстваў і традыцыйнай культуры, дзяржаўная ўстанова культуры «Цэнтр культуры г.Наваполацка», тэл. 53-25-92 – папярэдні запіс.

Апошні аўторак месяца з 17.00 да 18.00 - вул. Я.Коласа, 60, дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа №12 г.Наваполацка», каб. №224, тэл. 52-18-01.

Спіс дэпутатаў

Last modified on 22.04.22
Інтэрнэт-рэсурсы